Od 1999 roku The Challenge Group wykonuje tłumaczenia dla największych firm o zasięgu międzynarodowym oraz instytucji działających na rynku polskim.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, dokładność, sumienność i terminowość. Mając to na uwadze, każdy powierzony nam tekst przekazywany jest wyselekcjonowanym specjalistom, a tłumaczeniami zajmują się doświadczeni tłumacze, co stanowią gwarancję jakości naszych usług.

WIĘCEJ

Proces tłumaczeń obejmuje dwa etapy – przekład przez tłumacza oraz weryfikację – co zapewnia wysoką jakość i rzetelność tłumaczenia.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, nasi tłumacze to specjaliści z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem. Są to osoby po studiach filologicznych, lingwistycznych bądź studiach podyplomowych w zakresie wykonywania tłumaczeń.

WIĘCEJ

Wykonujemy zwykłe i specjalistyczne tłumaczenia ustne i pisemne. Jednym z głównych elementów rozwoju marki The Challenge jest specjalizacja świadczonych usług. Realizując tłumaczenia specjalistyczne, korzystamy wyłącznie z usług doświadczonych tłumaczy – specjalistów oraz konsultantów merytorycznych. Nasze tłumaczenia cechuje wysoka jakość.

WIĘCEJ

Świadczenie profesjonalnych usług tłumaczeniowych najwyższej jakości oraz poszerzanie grona zadowolonych klientów.

WIĘCEJ

Darmowy test z angielskiego